Price List • Purchase Classes

Group Classes

  • $15/60 min. class
  • $42/3 classes
  • $65/5 classes
  • $120/10 classes

One-on-One Classes

  • $80/ one lesson
  • $375/5 lessons

Click the box below to purchase classes👇